Hakkımızda

1978 den bu yana hizmet vermekte olan firmamız.Ev anahtarı ve mekanik oto anahtar yapımı konusunda çalışmalarını sürdürmüş olsa da,hızla ilerleyen teknolojinin
peşinden koşan ve ne yaparsan yap en iyisini yap ilkesini benimseyerek çağa ayak uydurmuş olup immobilizer elektronik anahtar ve mekatronik anahtar yapımı konusunda
Türkiye’de önemli işler yapmış ve herzaman müşterilerimize kayıp ve yedek oto anahtar ı(immobilizer) konusunda ilk çözümleri sunmuş bulunmaktayız.
Kral elektronik anahtar nesilden nesile aktarılan engin iş tecrübesi ve gelişen teknolojiye hızlı adapte olabilmesi ile sektörün öncü firmalarındandır.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra elektronik beyin tamiri,çip tuning,abs vb. bir çok kulvarda da müşterilerimizin isteklerine her zaman yanıt vermekteyiz ve tamir,onarımlarını yapmaktayız.
İmmobilizer li oto anahtarlarında müşterilerimize sunduğumuz altarnatifler ve geniş ürün yelpazesi ile Ankarada en çok tercih edilen firmayız.
Marka bağımsız tüm oto anahtarlarını bizden temin edebilir ve orjinal lisanslı cihazlar ile araç adaptasyonlarınızı bizde yaptırabilirsiniz.
Güvenliğiniz açısından anahtarlarınızı ticaret odası yada anahtarcılar odası üyesi olmayan kişilere yaptırmayın…

Print Friendly, PDF & Email

Yorum yapın

Call Now Button