Fiat linea kumandalı anahtarı…

Fiat-Ducato-Sustali-Anahtar>Fiat linea ve tüm fiyat modellerinde aracınızın kumandalı yada daha ekonomik olan kumandasız anahtarlarınızı firmamızda çok kısa sürede yapmaktayız aynı zamanda her model fiat araçlarınızın anahtarlarını kayıpken yada çalınma durumlarında da yine çözüm ortağınız kral elektronik anahtar dır.

Print Friendly, PDF & Email

“Fiat linea kumandalı anahtarı…” üzerine 5 yorum

 1. merhabalar,2008 model lineamın sustalı anahtar kabı oldukça yıpranmış durumda.pil yuvası kırık olduğu için zaman zaman uzaktan kumanda etmiyor,acaba sadece kab değişikliği oluyormu,ücreti nedir,anahtarı size göndermemmi gerekiyor,yoksa ben değişitirebilirmiyim.teşekkürler.

  Cevapla
 2. Sayın yetkili 2008 Faat linea kumanda kasası tamamen yıpranmış bazen çalışıyor bazen çalışmıyor yeni kumanda yaptırmak istiyorum Şartlar nelerdir fiyatınız ne ve işletmenizin yari hakkında bilği almak istiyorum

  Cevapla
  • araca sedece kabına istinaden anahtar yaptırmak istiyorsanız bence gerek yok kabını değiştirmeniz yeterli kap fiyatlarıda 50 tl den başlar.
   yerimiz ankara kazım karabekir caddesi 101 numara oto ünlü karşısı opet yanı.

   Cevapla
 3. Merhaba hayirli isler benim sorum sovle yardimci olabilirmisiniz 2009 model fiyat fiorino combi aracim var yed3k anahtari yok sustali tipi yedegini yaptirsam kaca mal olabilir birde gun icinde yapila lirmi

  Cevapla
  • anahtarınızı 25 dakikada teslim ederiz net fiyat bilgisi için telefon ile iletişime geçerseniz daha iyi olur

   Cevapla

Yorum yapın

Call Now Button